فروش و تعمیرات سخت افزاری محصولات HPبازدید محصولات

اقتصادی عمل کنیم!

سرور های قدیمی

سرور های قدیمی ( Old Server)

ارائه با کیفیت ترین سرورهای نسل گذشته کمپانی اچ پی (hp) که در عین قدیمی بودن کارایی بسیار بالایی دارند. این سرورها میتوانند جایگزین مناسبی برای نیوسرور ها و مدل های بالای 50 کاربر باشند. البته با پرداخت مبلغ بسیار پایین تر!

سرور های قدیمی

قطعات سرور های قدیمی (Options Retired Server )

این قطعات شامل مادربرد، پردازنده، حافظه، هارد دیسک، فن، پاور، انواع کارت های شبکه و انواع کنترلرها می باشد که در مجموعه خانه سرور به راحتی و با یک تماس قابل تهیه است.

چـرا خانه سرور ؟

قدمت

مجموعه خانه سرور از قدیمی ترین شرکت های این عرصه می باشد. که از دهه ۷۰ کار خود را با کامپیوتر های خانگی ۴۸۶ با مارک IBM آغاز و تا به امروز با شناسنامه ای معتبر و مشتریانی کاملا رضایتمند در خدمت گسترش انفورماتیک کشور می باشد.

اصالت

با وجود کثرت قطعات و همینطور فروشندگان محصولات پر طرفدار اچ پی، مجموعه خانه سرور افتخار دارد تا از جمله شرکت هایی باشد که تا کنون هیچگونه قطعه بی اصالت و نا مرغوب و غیر اورجینالی را در اختیار مشتریان خوب و محترم خود قرار نداده است. این اصل به اصالت مدیران و به تبع آن اصالت آن مجموعه برمیگردد.

دقت

عامل اصلی موفقیت برای مجموعه بزرگ خانه سرور دقت عمل در کار و ارائه خدمات می باشد. که این مهم وجه تمایز بزرگی نسبت به سایر شرکت ها به خانه سرور میدهد. این دقت باعث افزایش و اعتماد بیشتر مشتریان گردیده است.

اخبـار و مقـالات خـانه سـرور

مزایای خرید سرور کارکرده

سرور چیست؟ کامپیوتر متصل به اینترنت که دارای یک یا چند وب سایت است سرور نام دارد. در واقع سرور ابر رایانه ی همیشه در دسترسی است که وظیفه ی آن مدیریت داده ها و…

242 نظر
ادامه مطلب